“Dëshironte që ta shihte”! Beniada ironizon Palomën: Grua e martuar… vjen tek ”burri” im

Në oborrin e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’ ndodhen Arditi, Kledi, Arjola dhe Beniada. Gjatë kohës që po shijojnë rrezet e para të diellit banorët kanë shfrytëzuar rastin të bisedojnë dhe të shkëmbejnë disa batuta me njëri-tjetrin.

Në humor e sipër Beniada ‘’akuzon’’ Palomën se po pëpiqet të marrë vëmendjen e Arditit.

‘’Gjithë ajo grua e martuar erdhi i hoqi batanijen ‘burrit’ tim, dëshironte që ta shihte’’.

Banorët e pranishëm ja kthyen Beniadës me të njëjtën ‘’mondedhë’’ duke i thënë se jo më larg se sonte ata do ta martonin atë dhe Arditin.

‘’Ke për ta parë ti, sonte do t’ju martojmë ju të dyve’’, i tha Arjola të rinjve. Marrëdhënia mes Beniadës dhe Arditit u komentua edhe gjatë spektaklit të së premtes.

Afrimiteti i treguar mes tyre gjatë këtyre ditëvë është diskutuar tepër edhe nga banorët e shtëpisë por edhe gjerësisht nga publiku.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement