Dafina Zeqiri bën dedikimin romantik për Dj Geek dhe ne na i shkriu zemrat

Dafina Zeqiri gjatë mujave të fundit ka qenë shumë aktive me projektet e saj muzikore.

Ajo ka treguar se në çdo projekt të sajin i qëndron shumë afër partneri I saj Dj Geek.

Dafina së fundi përmes një fotografie që postoi në InstaStory ka treguar edhe një herë rëndësinë që ai ka në jetën e saj.

“Shoku im më i mirë, njeriu im, të dua”, ka shkruar këngëtarja ku shihet në krahët e Genc Halimit (emri i vërtetë).

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement