“Vëllai e kishte 4 netë në shtrat dhe nuk bëri gjë”, Donaldi, Sheila dhe Paloma ngacmojnë Arditin për Beniadën

 

Mbremjen e djeshme u zhvillua nata e dytë e Big Brother Vip, ku dhe u fol shumë për trekëndëshat e krijuar.

Arditi-Beniada-Donaldi ishin një prej “ronacave”, të krijuar. Donaldi u përqafua mjaft ngrohtë me Beniadën.

Ky veprim mjaftoi që Paloma të bënte ironi me Ardit Çunin. “Mos e përqafo se bëhet xheloz vëllai”- tha Paloma.

“Vëllai e kishte 4 ditë në shtrat dhe nuk bëri gjë”- vijoi Donaldi.
“Nuk gjeti pretekstin. Mjaftonte një kam pak ftohtë”- ndërhyri Sheila.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement