Selena Gomez duket se ka gjetur dashurinë e re

Selena Gomez dhe Chris Evans po dalin së bashku?
Gjatë javës së kaluar, thashethemet janë përhapur se këngëtarja 29-vjeçare ka nisur një romancë me aktorin e “Captain America”.
Gjithçka nisi pasi ylli i muzikës pop dhe 40-vjeçari filluan të ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Spekulohet gjithashtu se po punojnë së bashku për një film, megjithëse ende nuk është konfirmuar asgjë. Ata u panë së bashku duke lënë të njëjtën studio në Los Angeles pak ditë më patë.
Më pas, aktorët janë fotografuar në të njëjtin restorant në qytet.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement