“Ju shikoni fotot seksi në ‘Instagram’ por e vërteta është ndryshe’’/ Beniada: Me Donaldin kam ende turp…

Kanë kaluar vetëm tre ditë nga fillimi i ‘Big Brother Vip’ dhe nuk kanë mundur ‘të shpëtojnë’ nga sytë e publikut marrëdhënia mes Beniadës dhe Arditit.

Por qenka dhe një i tret nê mes.
Është pikërisht partneri i Beniadës për provën e javës, Donaldi, të cilët janë parë shumë afër njëri-tjetrit në situata të ndryshme.

Beniada u shpreh se secili prej djemve është ndryshe në mënyrën e tyre, por ka krijuar një lidhje më të mirë me Arditin, ndërsa me Donaldin ‘ka ende turp’. E pyetur se cilin prej djemve do të zgjidhte për të darkuar përgjigjja e saj ishte epike!

Beniada: Ne u afruam bashkë, nuk e di Arditi më duket më i muhabetit, Donaldi ka një ironi ndryshe.

Arbana: Nëse do shkoje te dhoma e surprizave për një darkë, kë do zgjidhje?

Beniada: Po jam cik e turpshme pra, ju shikoni foto seksi në Instagram po e vërteta është ndryshe. Si shokë Arditin, me Donaldin jam akoma në turp.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement