Banorët e “Big Brother” falin namazin brenda shtëpisë së famshme të VIP-ave

BigBrotherVip ka japur dyert e shtëpisë për VIP-at.

Nga monitorimi gjatë 24 orëve dalin në pah anë të ndryshme të tyre që nuk i kemi ditur.
Së fundmi mediave nuk iu ka ikur një moment nga përditshmëria e banorëve VIP të kësaj shtëpie.

Aty, dy konkurrentë shihen duke kryer rite fetare, përkatësisht duke u falur. Bëhet fjalë për Sabianin dhe konkurrentin nga Kosova, Elhaid Cufin.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement