Shoqja e Bora Zemanit dhe ish i dashuri i saj nuk i ndahen njëri-tjetrit, mos po krijohet çifti i parë në BBV?

Në ditët e para të qëndrimit në Big Brother, Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë parë shumë pranë njëri-tjetrit.

Kjo ka ngjallur reagime të shumta në rrjet për shkak të afrimitetit që kanë shfaqur.
Por Semi Jaupaj është cilësuar si shoqja e zemrës e Bora Zemanit, me të cilën Donald Veshaj ka pasur një romancë.

Mbetet për t’u parë nëse do të ketë diçka përtej miqësisë mes Semit dhe Donaldit gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement