“De ja vu’, Demi Rose shfaqet plotësisht e zhveshur nga Meksika

Demi Rose është një modele që në Instagram provokon gjithmonë fansat e saj të shumtë.

Modelja këtë herë është shfaqur në rrjetin social plotësisht e zhveshur.

Me të pasmet e saj në plan të parë dhe me detin në sfond Rose çmend fansat e saj: ‘De ja vu’, shkruan Demi në postim e fundit nga Meksika.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement