Bes Kallaku çon gjyshen në Londër: Do bëjë master për rritje majdanozi

Gjyshja e Bes Kallakut ka marrë vëmendje të madhe për mënyrën se si aktori e ka bërë të njohur.
Së fundmi, ai ka treguar se gjyshja ka udhëtuar drejt Londrës dhe nuk ka hezituar të përdorë një batutë për të.

Në fotografinë që ka publikuar, e cilëson si “Mbretëresha e Bubqit” që ka marrë ftesë personale nga mbretëresha e Anglisë.

“The Queen of Bubqi n’Londer, me ftese personale nga The Queen of England! Ka shku me bo master per rritje majdanozi ne kushte shpie. Zoti j’u rujt!”, shkruan Kallaku

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement