‘Ti i jep kuptim prezencës time’, nis romanca e parë në Përputhen 3?

Argjendi dhe Ritvana në puntatën e sotme kanë realizuar takimin e tretë. Dyshja që në fillime kanë shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin.

Takimi duket se ka shkuar mjaft mirë për ta ku nuk kanë munguar momentet intime dhe deklaratat e forta.

Me batica dhe zbatica unë të ndjej shumë afër, në kuptimin që kam vërtet përlqim real për ty. Aty brenda ti i jep një lloj kuptimi prezencës time, – deklaron Argjendi.

Nga ana e Ritvanës kjo deklaratë është mirëpritur me përqafime.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement