“Skenar i radhës, Bëhu egoiste”/ Alvisa sqaron videon që bëri xhiron e internetit

Në puntatën e parë të “Për’puthen Prime”, ish i dashuri i Alvisws, Hyseni u bë pjesë e programit. Sapo ai nisi prezantimin Alvisa la studion.

Bruno shkoi menjëherë pas saj dhe e bindi që të kthehej. Teksa po hynte në studio, dëgjohej një zë që thoshte “bëhu egoiste” dhe bëri xhiron e rrjetit sikur ishin skenaret e Për’puthen.

Alvisa ka sqaruar ditën e djeshme gjithçka duke thënë: “Ai zëri ka qenë i Brunos. Në situatën që më ka parë Bruno nuk më ka parë askush, ndaj dua ta falenderoj.”

Ndërsa Bruno shtoi: “I thashë të vijë dhe të tregohet egoiste.”

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement