Pasi u bë mami, ja kur rikthehet në ekran Orinda Huta

Orinda Huta dhe Turjan Hysko para disa kohësh u bënë prindër të një vajze për herë të parë.

E vogla e tyre u kthyer në qendrën e vëmendjes pë rprindërit, ndërsa Mmai orinda për pak kohë u shkëput nga bota e televizionit.

Mirëpo, koha larg ekranit duket se ka përfunduar, pasi Orinda rikthehet sërish këtë të diel me emisionin e saj “Jo vetëm modë”, siç bën të ditur në rrjete sociale.

“Rikthehem të dielën”- shkruan moderatorja krahas videos, duke gëzuar fansat me këtë lajm.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement