‘Në një lidhje dashurie’? Antonela Berisha më në fund tregon se për kë bëhet fjalë

Ish-konkurrentja e “Ppërputhen”, Antonela Berisha është gjithmonë në qendër të vëmendjes medatike sa i përket jetës së saj private.

Së fundmi, ajo ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku ndër të tjera ka treguar se tashmë është në një lidhje dashurie me një djalë identitetin e të cilit nuk e bëri publik.

Konkretisht ajo tha se ai i përket botës së sportit, por ende është shumë herët për ta bërë atë publike.

Duke u ndalur te raporti me të, ajo tha se është edhe xheloz për gjëra banale. Dhe ajo nuk e vlerëson këtë gjë teksa shtoi se ai duhet ta durojë karakterin kompleks të saj.

“Po provoj ta njoh një djalë, por nuk e di a jam gati realisht. Nuk është i Për’puthen. Është personazh VIP, por jo i Për’puthen. Është personazh i sportit. Për gjëra banale bëhet xheloz, unë nuk i jap shkas, por janë të sëmurë njerëzit. Kush është xheloz është i sëmurë. S’duhet të jetë xheloz posesiv, fanatik dhe të durojë karakterin tim të vështirë që kam”, tha Antonela.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement