Meriton Mjekiqi rrëfen disa të pathëna rreth jetës së tij privat

I ftuar në “Ftesë në 5”, moderatori i njohur Meriton Mjekiqi ka treguar më shumë të pathëna rreth jetës së tij përsonale.

Që nga muaj Maj, ai është shkëputur plotësisht nga emisioni i tij “Gjoni Black” i cili ka shkaktuar mjaft bujë pasi emr atë njohur të showbizit kanë marrë pjesë.

Ndër të tjera, moderatori ka treguar se prej muajsh po jeton në Tiranë, ku po merret me disa projekte të reja sa i përket anës profesionale.

Kujtojmë se ai u bë bab për herë të parë në moshën 23-vjeçare dhe ai me partneren tashmë nuk janë më bashkë.

Meritoni u shpreh se ia ndjen shumë mungesën djalit pasi ai jeotn në Austi s ëbashku me të ëmën, por e takon shumë shpesh.

Po ashtu ai i habiti të gjithë me deklaratën e tij duke thënë se nuk do dasmë, por është gati për fëmijën e dytë.

“S’dua dasmë, gati për fëmijën e dytë”, u shpreh ai.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement