Kylie Jenner djeg rrjetin me fotot e fundit për ‘Nightmare On Elm Street’

Kylie Jenner ka bërë foto të reja për koleksionin e saj të ri të make-upit në “Nightmare On Elm Street”, por kundërshtuesit e saj thonë se pamja e saj duket “shqetësuese”

Kylie Jenner ka postuar dy foto plot glamur për Kylie Cosmetics të mërkurën në mbrëmje.

Ajo ka kapur flokët dhe ka veshur një kostum të kuq si gjaku të bërë nga plastika me thonjë e kuq.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians (24) ka promovuar kështu linjën e re të make-upit që ka temë, “Nightmare On Elm Street”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement