Kim Kardashian mer vëmendjen e paparacëve, shfaqet ndryshe nga herët e tjera

Kim Kardashian do të jetë prezantuesja kryesore e një programi të quajtur “Saturday Noght Live’.

Ditën e sotme ajo doli nga hoteli ku po qëndronte duke bërë përgatitjet e fundit lidhur me spektaltin.

Pothuajse në çdo dlaje publike kohët e fundit jemi mësuar ta shohim atë të mbuluar të gjithë me ngkyrën e zezë, por ksaj here ajo tërhoqi vëmendjen epaparcëve me një kostum rozë.

Ylli i “The Keeping up with the Kardashians” ishte eveshur nga koka n këmbë e gjitha me ngjyrën rozë, një kostum i markës së njohur “Balenciaga”.

Kim, dukej mjaft tërheqëse teksa kalonte e buzëqeshur përpara paparacëve.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement