‘Lëpiu ku pështyu’/ Ja çfarë tha Butrinti për Kidën disa vite më parë

Në një intervistë, në fillimet e karrierës së tij, Butrinti është pyetur nëse do të bashkëpunonte me Kidën apo Capital T, dhe më një fytyrë mospërfillëse ai tha: “Me kerkën prej tyre!”

 

Por sot bashkëpunimi i tij më Kidën dhe Ledrin është një ndër më të suksesshmit që u kthye në hitin e verës.

Gjithashtu, sot Kida dhe Butrinti janë miq të mirë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement