“Isha e lidhur 7 vite me një lojtar të Milanit”, habit mbesa e Bujar Nishanit: E lashë se donte vetëm futboll!

Beniada Nishani, modelja shqiptare e cila është bërë pjesë e Big Brother VIP, ka treguar një lidhje të gjatë që ka patur disa vite më parë. Modelja, e cila njohët si një tifozë e Juventusit, ka zbuluar se ka qenë e lidhur me një djalosh i cili luante me Milanin.

“Jam singëll. Kam qenë e lidhur nga mosha 16 deri 23. Njoha këtë çunin që ishte moshatar me mua, ishte 16 vjeç, ishte futbollist e lozte te Milani.

E lashë unë, isha mërzitur. Sigurisht e kam dashur. E lashë se nuk më donte më, donte vetëm futboll, futboll, futboll.

Mbaroja shkollën unë të shtunën, të dielën ai lozte. Unë shkoja në Sondrio, në Bergamo, në Milano për ta parë si luante”, tregoi Beniada.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement