Habit Don Xhoni, shfaqet në mes të hashashit: E kam në Belgjikë

Reperi i njohur, Don Xhoni, është kthyer në pak kohë në njërin ndër emrat më të dëgjuar nëboten muzikore. Së fundmi, reperi është shfaqur në një “shtëpi bari”.

Në videon e publikuar ai shihet i rrethyar nga bimët narkotike në një vend të mbyllur.

Ndërsa faqja e njohur në rrjetin social “Instagram” – ‘Vipat e Bllokut’ kanë publikuar edhe një fotografi të reperit, i cili pas disa minutave e ka fshirë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement