Atdheu bën aksident në Tiranë, ja gjendja e tij!

Në zonën e “Don Boskos” në Tiranë ka ndodhur një aksident.
Burime pranë ngjarjes kanë bërë të ditur se një prej drejtuesve të mjeteve që janë përfshirë në këtë ngjarje është ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina.

Nga informacionet paraprake thuhet se ka qenë mjeti ngjyrë gri ai i cili ishte duke dalë nga parkimi dhe përplasi automjetin të tipit “Audi” që i përket Atdheut.

Për fat të mirë nuk ka lëndime në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Atdheu, vetëm pak më parë me një status në “Instastory” u shpreh kështu:

“Familjarë, miq dhe dashamirës në pamundësi që të ju kthej të gjitha mesazhet secilit pas një aksidenti që kisha me makinë, faleminderit shumë nga ana juaj zoti ju rujt!”

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement