Arta Nitaj në tokën e sheikëve, nxjerr fotot e parezistueshme duke…(FOTOT)

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, po shijon disa ditë të mira qëndrimi në Emiratet e Bashkuara Arabe.

E shoqëruar nga shoqja e saj, Stina, Arta ka shkuar në Dubai për ditëlindjen e saj, të cilën e feston në pak ditë.

E teksa ndodhet atje, sigurisht që nuk mungojnë edhe pozat e ndryshme atraktive në rrjetet sociale, në të cilat ajo është e ndjekur nga një numër i madh fansash.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement