U mërzitën kaq shpejt? Dy këngëtaret e ‘Big Brother VIP’ shpërthejnë në lot

Këngëtaret e njohura Semi Jaupaj dhe Fifi ,tashme banore te ‘Big Brother VIP’, kanë shpërthyer në lot gjatë një bisede për familjet e tyre.

Edhe pse kanë vetëm pak ditë larg tyre, ato janë përlotur teksa kanë treguar se i ka marrë malli që tani.

“Kam ndenjur shumë me ta. Sidomos këtë vit. Që kur lindi motra jemi afruar shumë më shumë”, tha Fifi, ndërsa Semi rrëfeu se familjarët e saj janë në Kanada.

“Mbesën 3-vjeçare nuk e kam parë kurrë, veç në kamer”, u shpreh ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

neta fero/maska.al

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement