UPSS! Luana Vjollca shfaqet me dhëmbët ‘piss’

Luana Vjollca është nga femrat e showbizit shqiptar që shfaqet gjithmonë e kuruar edhe në daljet e saj të përditshme por ja që ndonjëherë ndonjë detaj i ikën edhe ‘’super Luanës’’.

Bukuroshja ndodhet këto ditë në Shkup, ku si duket po punoj për një projekt të ri muzikor pasi u pa në shoqërinë e Armend Regjepagiqit dhe në studion e Darko Dimitrov.

Në një video nga kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut ajo tregoi se edhe ditën e sotme është gati për të vazhduar punët por fansave si gjithmonë nuk u ik asnjë detaj!

Në video shihen dhëmbët e Luanës të bërë ‘’piss’’ me buzëkuq.

Kanë qenë ndjekësit që si duket menjëherë i kanë vënë në dukje detajin duke bërë që Luana të reagojë menjëherë me një tjetër video dhe si duket e mori me sportivitet ‘’upssin’’ pasi video vazhdon të jetë në story.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement