Trazohet rrjeti! Publikohet një video ku Noizy shihet duke puthur Dhurata Dorën në skenë

Një nga hitet e kësaj vere ishte padyshim “Mi amor” e Dhurata Dorës dhe Noizyt.

Dyshja shënuan sukses të jashtëzakonshëm me këtë projekt që u dëgjua dhe vazhdon akoma kudo.

Suksesi i këngë ka bërë që artistët të jenë në koncerte të shumta bashkë.

Dyshja duket se kanë afërsi të madhe mes tyre pasi në një video të publikuar në rrjete sociale fansat kanë kapur një detaj ku shihet Noizy duke puthur Dhuratën në skenë.

Kjo nxiti menjëherë dyshimet për diçka më shumë mes tyre por jo, dyshja janë miq dhe bashkëpunëtorë të mirë dhe siç dihet tashmë Dhurata prej vitesh është në lidhje dashurie.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement