Po rikthehet apo hoqi dorë përfundimisht? Almeda Abazi na tregoi planet për ekranin

Almeda Abazi prej vitesh jeton në Turqi, vend në të cilin ka krijuar familjen e saj. Megjithatë ajo rikthehet herë pas here në Shqipëri, ashtu siç ka bërë edhe më herët.

Po ashtu ajo përflitet mjaft në mediat rozë edhe për martesën e saj me aktorin e famshëm turk, Tolgahan Sayisman.

Për shkak se i është përkushtuar maksimalisht fëmijëve të saj, të birit Efehan dhe të bijës Alina, Almeda i ka lënë pak pas dore projektet televizive.

Mesa duket fansat ia kanë ndjerë mungesën dhe i kanë kërkuar vazhdimisht që t’i rikthehet televizionit.

Së fundmi, në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, njëri nga ata e ka pyetur se kur do e shohim sërish në ekran.

“Nuk e di akoma… Ndoshta një ditë përsëri. Më mungoni’, është përgjigjur ajo duke mos dhënë një përgjigje konkrete.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement