Monika Lubonja rrëfehet për puthjet në filma: Paragjykimi ka qenë i tmerrshëm

Në Big Brother VIP kanë filluar bisedat e gjata mes konkurrentëve dhe në këto biseda si gjithmonë ka të pathëna.
Monika Lubonja po i tregonte disa konkurrentëve të tjerë rreth prapaskenave të puthjeve.

Operatori Mihal Rama na thotë, bëni një puthje, se ne kishim vetëm përqafim. Okej pranuam po nuk e dinim çfarë do ndodhte. Bëhej shumë e madhe kjo gjë, sa mblidhej gjithë ekipi i Kinostudios aty të shikonte sikur çdo ndodhte.

Bëmë nja 3-4 dubla. Atëherë ka qenë paragjykim i tmerrshëm , tani kur më thonë puthe atë më duket shumë qesharake. Unë tani e quaj mediokritet të flasësh për dy njerëz që puthen.
Paloma, ndërkohë replikon

Hyn te gjendja shpirtërore. Të gjithë kanë dëshirë ta dinë gjendjen shpirtërore të Monikës, apo të Elhaidit për shembull. Gjithë bota i ka këto, hyjnë te lajmet rozë.

Monika gjithashtu tregon se realizimet më të mira pas viteve 90′ i duken : Vdekja e Kalit, Dasma e Sakos Vitet 2000.

Nëse akoma nuk jeni në dijeni, po ju prezantojmë me personazhet VIP, tanimë konkurrentë për çmimin e madh të “vëllait të madh”.
Ilir Shaqiri
Sheila Haxhiraj
Donald Veshaj
Paloma
Elhaid Cufi
Beniada Jakic
Sabiani
Semi Jaupaj
Granit Cana
Kledi Hysa
Arjola Demiri
Fifi
Ardit Cuni
Monika Lubonja

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement