Momentet epike në Kuvend/ Ahmetaj i tregon diçka në celular Ramës, ai habitet

Seanca plenare në Kuvend ditën e sotme nisi me përplasjen e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Më pas replikoi kryeministri Rama dhe deputetë të tjerë.

Por fotografëve nuk u shpëtuan edhe disa prej momenteve më epike në sallë.

Mes tyre në një moment zv.ministri Arben Ahmetaj i tregon diçka Ramës dhe ai çuditet, por nuk dihet se çfarë ishte, një foto, video apo bisedë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement