Konkurrenti i ‘Përputhen’ reagon për herë të parë pas lajmit se u hodh në gjyq nga Vera Grabocka

U raportua se konkurrenti i njohur i “Përputhen” Bruno është hedhur në gjyq nga Vera Grabocka

Bruno njihet si një ndër konkurrentër e njohur të “Përputhen” i cili u bë temë e mediave rozë së fundi.

Sipas medias në fjalë, ai e ka thyer kontratën duke u bërë pjesë e “Përputhen” dhe autorja e ‘Love Story’, Vera Grabocka ka hedhur në gjyq.

Menjëherë pas këtyre lajmeve ka reaguar dhe vetë Bruno, i cili i ka mohuar të gjitha. Ai i ka shkruar opinionistit Olti Curri në Instgram, duke i thënë “Shumë jashtë loje me këto. T’i paskan dhënë informacionet gabim Olto”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement