Justin Timberlake na prezanton me shtëpinë e re, gjeni pak sa kushton

Justin Timberlake dhe Jessica Biel listuan rezidencën e tyre masive në Hollywood Hills për një çmim marramendës prej 35 milion dollarë, sipas raporteve të pronës.

Muzikanti 40-vjeçar bleu kompleksin 10 hektarë në 2002 për 8 milion dollarë gjatë kulmit të karrierës së tij të grupit të djemve me NSYNC para se të gjente sukses edhe një herë si një artist solo.

E ndërtuar në atë që dikur ishte pjesë e pasurisë Errol Flynn, Vila Spanjolle ka një sipërfaqe prej 13,530 metra katrorë.

Shtëpia, e cila përfshin shtatë dhoma gjumi dhe 13 tualete në pjesën kryesore dhe dy dhoma të tjera në njësinë e mysafirëve, u rinovua kohët e fundit nga arkitektja e njohur Estee Stanley.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement