Hyseni i bën dhuratë Adës, Alvisa nuk përmbahet: Nuk e dija që kishte preferenca të tilla

Hyseni, pasi ka qenë në një lidhje me Alvisën, ka vendsour të tregojë sot se cila nga vajzat e programit i pëlqen.

Ai ka përmendur emrin e Adës, të cilës i kishte bërë dhuratë edhe një byzylyk. “Dhurata është një byzylyk me dy simbola, dora e fatit dhe syri i keq”, shpjegoi Hyseni.

Ada e falenderoi ndërsa vihej re që Alvisa qeshte vazhdimisht dhe e shpjegoi arsyen duke thënë: “Më bëhet qejfi që Ada është preference e tij dhe nuk e dija që kishte preference të tilla.”

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement