“Engjëlli im i bukur”, Granit Xhaka bën urimin e vecantë për vogëlushen e tij

Futbollisti i kombëtares shqiptare Granit Xhaka, dy vite më parë, u bë prindër për herë të parë. Së bashku me bashkëshorten e  tij, ata mirëpritën në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Ayana.

Sot vogëlushja feston 2-vjetorin dhe futbollisti i njohur nuk i ka fshehur dot emocionet. Ai ka postuar një foto të ëmbël të tij me vogëlushen.

“Gëzuar ditëlindjen Engjëlli im i bukur 👼. Akoma nuk mund ta besoj që ti tashmë je 2 vjeçe. Unë jam jashtëzakonisht i bekuar që kam vajzën më të mirë së bashku me motrën tënde të vogël. Unë do të jem gjithmonë në krahun tënd” TE DUA❤️”-shkruan Granit Xhaka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Neta Fero/Maska.al

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement