Kozaku shan keq aktorin e Portokallisë: Eshtë një dr*gaxhi

Javen qe kaloi, spektakli I humorit Portokalli, u mundua të inskenoi rrëmbimin e Kozakut duke e kaluar në mënyrë humoristike sikur ishte ish kryeministrin Sali Berisha me liderin actual të Partisë Demokratike Lulzim  Bashën.

Ai skec nuk i ta pëlqyer Kozakut, sepse tha nuk është dicka që mund te bëhet humor me marjen p eng të nëe njeriu.

 

” Ti je nje vari k*** “i drejtohet Kozaku Rezart Veleshnjes dhe i kujton që i ka dhene 10 mijë lek borxh ne kazino që të luante bet 5.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement