Demi Rose provokon ndjekësit me fotot s*ksi nga ishulli Ibizës

Demi Rose ka publikuar një fotografi në Instastory ku shfaqet mjaft joshëse.

Ajo po shijon akoma pushimet verore dhe po qëndron në një ishull në Ibiza, ku vazhdimish poston foto mjaft seksi që atje.

Demi u shfaq së fundi me veshje të paktë ngjyrë të zezë, e cila zbuloi pjesët intime të trupit.

Modelja ka zbuluar thuajse gjithçka nga trupi i sja pasi shfaqet tërësisht nudo në pjesën e sipërme.

Fotoja ka marrë mijra pëlqime nga ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar për fizikun joshës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement