Bajo surprizon në takim me Adën, komenti i Mikelës: Je i marrosur! Po të dilnin jargët

Bajo ka arritur të fitojë takimin e parë me Adën në emisionin “Për’puthen” në Top Channel. Ai nuk ka hezituar ta komplimentojë dhe t’i dhurojë vazhdimisht puthje.

“O shpirti im më thuaj çfarë do ti”, i tha Bajo, ndërsa Ada i kërkoi telefonin pasi  kishte parë një vajzë. Ndërsa ai shpjegoi se i kishte pëlqyer shprehja.

Në studio nuk kanë munguar komentet nga më të ndryshmet teksa Mikela i tha Bajos se ishte i marrosur dhe po i dilnin “jargët”, kur ishte afër Adës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement