U fotografuan nga paparacët së bashku, ja çfarë po ndodh mes Kim dhe Kanye-t

Para disa ditësh Kim Kardashian dhe Kanye Ëest janë fotografuar nga papracët duke u larguar nga një restorat ku kishin ngrënë darkë.

Të dy ata dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe fansat e dyshes menduar se ata i kanë dhënë sërish një mundësi të dytë lidhjes së tyre.

Por, sipas një burimi ata nuk janë bashkë si çift por kanë disa plane të përbashkëta në biznes.

Kim do të përfshihet në sipërmarrjet e punës të Kanye dhe ai do të përfshihet në të sajat”0shprehet burimi.

Ndërkohë, para disa javësh Kim gjatë një interviste u shpreh se e kuptoi që romanca e saj me Kanye kishte mbaruar pasi vuri re se ata po kuptoheshin më mirë kur Kanye ishte jashtë qytetit.

“Asnjëherë nuk kam menduar se jam e vetmuar. Unë gjithmonë mendoja se është mirë, thjesht mund të kem fëmijët e mi, burri im lëviz nga shteti në shtet”, kishte deklaruar Kim në lidhje me ndarjen.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement