Burri kap ‘mat’ gruan me dashnorin në një lokal në Tiranë! E merr zvarrë me fyerje dhe sharje

Një ngjarje aspak e këndhme është regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Në redaksinë e “Priza.al” ka mbërrituar videoja e një burri i cili dhunon gruan e tij në mes të lokalit.

Ngjarja është regjistruar në një lokal afër terminalit ndërqytetas në Qytet Studenti. Videoja ka mbërritur nga një qytetare në numrin +355 68 404 00 65.

Nga informacionet e para mësohet se gruaja e ka tradhëtuar të moshuarin dhe ai i ka kërkuar llogari për këtë ngjarje. Nuk është zbuluar identiteti i protagonistëve, por fytyrat e tyre duken mjaft qartë. Nga video dëgjohet qe i moshuari e ofendon me shumë fjalë të pista dhe e kap prej flokësh gruan.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement