Sara kritikohet pse i dha Poem vitamina

Është shumë e qartë që Sara kujdeset shumë për Poem, sidomos për ushqimin që vajza konsumon.

Ajo shpesh edhe komunikon me ndjekësit e saj në “Instagram” edhe shpesh mund të hasni pyetje të ndryshme rreth Poem.

Por, së fundmi ajo në “InstaStory” ka shpërndarë disa fotografi ku shihet duke i dhënë Pome vitaminë D, siç e dini në disa raste vitaminat nuk janë gjëja e duhur dhe Sara paska marr kritika.

Sara sigurisht që ajo është konsultuar me ndonjë mjek, sepse ajo bënë gjithçka për shëndetin e mirë të vajzës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement