Don Xhoni martohet me modelen ruse? Ja detaji që la dyshime

Disa javë më parë në rrjet qarkulloj një video në të ciën një modele ruse ftonte Dion Xhonin.

Ajo quhej Ariana Li-Rey dhe publikoi në Instastory një video teksa dëgjonte hitin “Make a pose” nga Don Xhoni

Po të presim në Rusi zemër”, shkroi Ariana.

Madje, më pas u shtunë dyshime të mëtejshme se dyshja mund të ketë nisur një romancë, pasi ata bisedojnë thuajse çdo moment me njëri-tjetrin dhe Ariana e thërret reperin “burri im”.

Ajo nuk i ka ndalur postimet e tilla pasi së fundmi një status i publikuar nga jao në gjuhën angleze që fliste për opinionin e saj në publik, në fund të shkrimit ka thënë: “Nga Ariana Isufi”, duke i vënë emrit të saj mbiemrin e Don Xhonit, emri i vërtetë i të cilit është Xhonatan Isufi.

Këtë shkrim e ka postua rmenjëherë edhe repri i cili ka vënë një shigjetë në mbiemrin e tij, duke nxitur dyshime te fansat nëse bëhet fjalë për një martesë të mundshme mes dyshes.

Megjithatë nuk mbetet pas as ideja që ata mbase po bëjnë shaka apo e gjithë kjo bëhet për vëmendje.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement