Britney Spears nuk ndal pozat topless, këngëtarja shijon në maksimum pushimet

Britney Spears mahniti fansat me një tjetër fotografi topless të publikuar dje në “Instagram-in” e saj. Këngëtarja ka nisur pushimet bashkë me të fejuarin e saj, Sam Asghari, të cilat po i shijon në maksimum që pasi fitoi lirinë nga babai i saj, shkruan “Daily Mail”.

Artistja pozoi me një palë të brendshme të kuqe, të cilat ishin të vogla dhe i tregonin edhe tatuazhin që Britney ka pak mbi të pasme.

Britney kishte zgjedhur edhe një palë çizme të kuqe për ti kombinuar me të brendshmet gjatë kohës që pozonte para kamerës.

Kjo ishte një betejë e gjatë për artisten që të rifitonte kontrollin mbi çështjet e saj personale dhe financiare.

Pas kësaj, thuhet se artistja ka vendosur të mos performojë më në skenë në të ardhmen.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement