Aktori i famshëm habit me deklaratat për Jennifer Aniston-in: Skenat e seksit me të ishin torturë

Aktori i famshëm, Jake Gyllenhaal, ka pranuar publikisht se ka pasur ndjenja për kolegen e tij, Jennifer Aniston, gjatë xhirimit të filmit “The Good Girl”, në vitin 2002.

“Page Six” ka shkruar se 40-vjeçari ka folur për aktoren e famshme të Hollywood-it gjatë një interviste për “The Howard Stern Show”. Gjatë bisedës, Gyllenhaal vendosi që të pranonte se për të ka qenë i vështirë filmimi i skenave të seksit me Aniston.

“Xhirimi i skenave të seksit ishte torturë. Por gjithashtu nuk ishte torturë. Dua të them që ishte si një përzierje e të dyjave. Çuditërisht, skenat e dashurisë janë të vështira, sepse ndoshta 30 apo 50 njerëz e shikojnë atë?

Kjo nuk më bën që të përfshihem. Çuditërisht çdo gjë është mekanike. Dhe gjithashtu është një kërcim, sepse po kërcen për një aparat fotografik”, është shprehur aktori i famshëm.

Ndërkohë ishte viti 2016, kur Gyllenhaal zbuloi për herë të parë dashurinë që ndjen për yllin e “Friends”.

“Ajo është e ashpër. Është kaq e vështirë ta komplimentosh. E kam dashur për vite me radhë. Dhe të punoja me të nuk ka qenë e lehtë. Ishte e bukur”, tha në atë kohë aktori.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement