“U shkarkua Ardi Veliu?” Çuçi: Do ta merrni vesh kur t’i mbarojë kandili

Ministri Bledi Çuçi është pyetur nga deputeti demokrat Luan Baçi për lajmet që qarkullojnë minutat e fundit në media për shkarkimin e drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu.

Ministri Çuçi nuk dha një përgjigje të drejtpërdrejtë, por tha se: Do ta merrni vesh kur t’i mbarojë kandili.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement