Shkarkohet Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu

Është shkarkuar drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Veliu u emërua në këtë post në shkurt të vitit 2018. Është ende i paqartë shkaku i shkarkimit të tij, ndërsa kujtojmë se vetëm një ditë më parë në qytetin e Elbasanit u ekzekutuan me armë zjarri dy persona të përfolur si njerëz të botës së krimit.

Po ashtu ditën e djeshme në Veri të Shqipërisë u rrëzua një avion i dyshuar se transportonte drogë, ndërsa dy pilotët arritën të largoheshin pa gjurmë me një fuoristradë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement