Kozak kritikon gazetarin: Për 100 euro donte t’më njolloste emrin

Kozaku u rrëfye për herë të parë tek Dajana Shabani, tek emisioni “D- Night”.

Për sa i përket videos, ku Kozak Braçi u mor peng, ai nuk nguroi t’i kthente reston gazetarit të Top Channel, ku sipas tij ka marrë 100 euro për t’i njollosur emrin me deklarata në televizion.

Kur u pyet nga moderatorja për emër konkret, ai tha se dihet kush është.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement