“Prangoset” Dajana Shabani në puntatën e parë të emisionit

Ka nisur mbrëmjen e djeshme, emisioni më i ri në RTV Ora, “D-Night” nga Dajana Shabani. Ky ishte dhe rikthimi i moderatores së njohur në ekran pas rreth 2 vitesh mungesë.

Në hyrje të programit, Dajana u shoqërua nga një balerinë e prangosur.Kjo, jo pa qëllim. Ajo nëpërmjet prangave dhe mesazhin për ndjekësit.

 

Për lirinë e fjalës e për lirinë e të bërit media, siç duam, pavarësisht kryqëzimeve që ndodhin shpesh nga publiku në mediet sociale. Pra e rëndësishme për Dajanën është liria, e siç ka qenë në fakt gjata gjithë karrierës së saj televizive.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement