Genta Ismajli konfimon pritjen e binjakëve

Këngëtarja Genta Ismajli ka zbuluar sot se po organizon një dasmë për të kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me biznesmenin turk, Usta-n.

Artistja ndau lajmin me të gjithë me anë të një postimi në rrjete sociale.

Genta publikoi në llogarinë e saj në Instagram një video të vetes, ku shfaqet brenda një makine. Pranë saj i afrohen disa persona, të cilët e pyesin nëse ka ndonjë surprizë për publikun.

“Po, i kam dy”, përgjigjet këngëtarja dhe kur pyetet nëse po planifikon dasmën, ajo shton: “Po, e gjete!”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement