Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, raportohet për një të vrarë dhe një të plagosur

Një ngjarje tronditëse është regjistruar pak minuta më parë në Elbasan.

Burime nga policia thanë se janë regjistruar të shtëna me armë në vendin e quajtur rrethrrotullimi i luleve, në hyrje të qytetit, ku paraprakisht dyshohet për një të vdekur dhe një të plagosur.

Megjithatë, pritet të sqarohen më tej detaje nga kjo ngjarje e rëndë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement