Të martën nis Big Brother VIP, ja në cilën orë

Big Brother Vip Albania fillon të martën, më 5 tetor me oren 21:00.

Si asnjëherë më parë gati, me një studio të re dhe madhështore, më e madhja ndonjëherë për një produksion televiziv.

Produksioni është dukë u përgatitur për shfaqen premierë.
Në këtë edicion të 10 personazhet janë vip.
Të gjithë me karriera të ndërtuara dhe të njohur për publikun.

Çmimi i madh është po ashtu i madh. 100 mijë euro për fituesin. I cili zgjidhet me të njëjtën formulë votimi nga publiku.

Ndërsa opinionistët do të jenë dy. Sëbashku ata do të ndajnë mendimet për sjelljet e personazheve në shtëpinë vip më të famshme në Shqipëri.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement