Rrëzimi i avionit në Vermosh, piloti dhe pasagjeri u larguan nga vendngjarja me një fuoristradë

Një avion i vogël sportiv është rrëzuar në Vermosh. Mjeti fluturues dyshohet se ka bërë ulje të detyruar. Në avion ka qenë piloti bashkë me një pasagjer.

Nderkaq detaje te tjera jane zbardhur.

Mesohet se piloti dhe pasagjeri janë larguar nga vendi ngjarjes me një mjet fuoristradë, e cila i ka marrë pas aksidentit.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement