Ndërron jetë nga Covid-19 këngëtari i njohur shqiptar, ish-deputeti jep lajmin tronditës

Këngëtari shqiptar Kushtrim Sylaj ka vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur ish-deputeti kosovar, Rasim Selmanaj.

“Lajm tronditës! Kushtrim Sylaj nga Mazniku i Deçanit humb jetën me covid 19. Ishe këngëtar i spikatur e pika e djalit!

Kshtu do të kujtojmë! Lutemi për shpirtin tënd Kushtrim!” shkruan Selmanaj në postimin e tij.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement