Gent Zenelaj tregon kushtin që i ka vendosur Ermal Mamaqit për të marrë pjesë në filmat e tij

Aktori i njohur i humorit Gent Zenelaj ka dhënë një intervistë për emsionin “Mes Yjesh” në Ora News ku dhe ka treguar kushtin që i ka vendosur Ermal Mamaqit për të marrë pjesë në filmat e tij.

I pyetur nga moderatorja e këtij emisioni nëse i kishte ardhur një ftesë nga vetë Ermali, ai tregoi se një gjë e tillë ka ndodhur.

“Ka ardhur, po unë Ermalit i kam vënë një kusht: Do të luajmë të tre aktorët kryesorë. Nëse Ermal Mamaqi bën një film, ku do jemi të tre aktorë kryesore të ish- grupit “TheShblsh” do marr pjesë” -shprehet aktori.

.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement